Jaarkalender

2019
6 Dankdag - studiedag 2019-11-06 10:54:00 2019-11-06 10:54:00 Europe/Amsterdam Dankdag - studiedag Barneveld
13 Open Huis 2019-11-13 10:56:00 2019-11-13 10:56:00 Europe/Amsterdam Open Huis   KLIK HIER VOOR MEER INFO Barneveld
4 Expositie leerjaar 4 Beeldende Vorming in centrale hal 2019-11-04 13:27:00 2019-11-04 13:27:00 Europe/Amsterdam Expositie leerjaar 4 Beeldende Vorming in centrale hal Barneveld
26 Trefbal/ringhockey 1 GT 2019-11-26 16:44:00 2019-06-26 16:44:00 Europe/Amsterdam Trefbal/ringhockey 1 GT Barneveld
8 Stagedag techniekroute leerjaar 2 2019-11-08 16:48:00 2019-11-08 16:48:00 Europe/Amsterdam Stagedag techniekroute leerjaar 2 Barneveld
18 40-minutenrooster

In verband met een ontwikkelmiddag voor personeel is er vandaag een 40-minutenrooster. 

Het lesrooster ziet er voor de leerlingen op de betreffende dagen dan als volgt uit:

Onderbouw

 

 

 

 

Bovenbouw

 

 

 

1

08.20

-

09.00

 

1

08.20

-

09.00

2

09.00

-

09.40

 

2

09.00

-

09.40

Pauze

09.40

-

10.00

 

3

09.40

-

10.20

3

10.00

-

10.40

 

Pauze

10.20

-

10.40

4

10.40

-

11.20

 

4

10.40

-

11.20

5

11.20

-

12.00

 

5

11.20

-

12.00

De ontwikkelmiddagen vinden plaats op de volgende dagen:

  • Maandag 30 september 2019
  • Woensdag 16 oktober 2019
  • Donderdag 31 oktober 2019
  • Maandag 18 november 2019
  • Dinsdag 3 december 2019
  • Donderdag 9 januari 2020
  • Woensdag 22 januari 2020
  • Vrijdag 7 februari 2020
  • Dinsdag 18 februari 2020
  • Maandag 2 maart 2020
  • Donderdag 19 maart 2020
  • Dinsdag 2 juni 2020
  • Vrijdag 3 juli 2020
2019-11-18 08:12:00 2019-11-18 08:12:00 Europe/Amsterdam 40-minutenrooster In verband met een ontwikkelmiddag voor personeel is er vandaag een 40-minutenrooster.  Het lesrooster ziet er voor de leerlingen op de betreffende dagen dan als volgt uit: Onderbouw         Bovenbouw       1 08.20 - 09.00   1 08.20 - 09.00 2 09.00 - 09.40   2 09.00 - 09.40 Pauze 09.40 - 10.00   3 09.40 - 10.20 3 10.00 - 10.40   Pauze 10.20 - 10.40 4 10.40 - 11.20   4 10.40 - 11.20 5 11.20 - 12.00   5 11.20 - 12.00 De ontwikkelmiddagen vinden plaats op de volgende dagen: Maandag 30 september 2019 Woensdag 16 oktober 2019 Donderdag 31 oktober 2019 Maandag 18 november 2019 Dinsdag 3 december 2019 Donderdag 9 januari 2020 Woensdag 22 januari 2020 Vrijdag 7 februari 2020 Dinsdag 18 februari 2020 Maandag 2 maart 2020 Donderdag 19 maart 2020 Dinsdag 2 juni 2020 Vrijdag 3 juli 2020 Barneveld